Kdo jsme

Od založení firmy v roce 1977 otevíráme domácí i globální trhy.

Díky více jak čtyřiceti letům snahy a inovací, jsme se stali nejen součástí historie výroby automobilových součástek, ale také jednou z nejlepších společností světa pro její výrobu.

Disponujeme globální sítí rozpínající se z Koreji přes Čínu do Indie a Evropy. Každá z divizí SUNGWOO HITECH po celém světě, má své vlastní pole působnosti. Našimi pilíři jsou inovativní strojírenská řešení a pevná firemní struktura.

Proč pracovat u nás

Zisk není naším jediným cílem. Věříme, že jedině šťastný zaměstnanec může vyrobit dobrý produkt. Za uplynulých 40 let jsme se stali firmou, která má plnou důvěru svých zaměstnanců i klientů. Jsme firmou s bezpečným a příjemným pracovním prostředím.

Anestis A. – Team Leader oddělení Řízení kvality

Ve společnosti SUNGWOO HITECH pracuji od jejího založení a po 12 letech mohu s uspokojením říci, že jsem zde získal množství odborných zkušeností, díky nimž mohu v současnosti vést vlastní tým a dále předávat znalosti nabyté v oboru řízení kvality.

Ing. Vojtěch T. – Specialista oddělení Nákupu a zásobování

Oceňuji zejména zdejší mezinárodní prostředí. Díky dalším plánům rozvoje výroby, případně i rozšíření našich poboček do dalších míst či zemí, se těším na další zkušenosti s kolegy z celého světa. Jsem součástí menšího týmu lidí, se kterými se cítím dobře, vím, že se na své kolegy mohu spolehnout a v případě mé nepřítomnosti mě plnohodnotně zastoupí.

Lukáš P. – Senior Operátor oddělení Řízení kvality

Firma pro mě zajišťuje dobré pracovní zázemí. Jsem obklopený mladými cílevědomými lidmi, se kterými je radost pracovat.

Peter P. – Senior Operátor oddělení Řízení zásob

Velmi mě baví náš kolektiv. V práci se díky němu cítím dobře, vzájemně si pomáháme, když je potřeba. Počet dnů dovolené mi s odpracovanými lety narostl o 5!

Darina K. – Operátorka oddělení Řízení zásob

13. plat, jehož část dostanu na letní prázdniny a pak na vánoční dárky se vždy hodí. Oceňuji i nárůst počtu dnů dovolené.

Petr H. – Specialista oddělení Procesního inženýrství

V kanceláři máme dobrou partu, organizujeme zábavné teambuildingy. Pracovně se mi daří stále zdokonalovat ve vývojových technologiích a celkově mě práce v SUNGWOO HITECH naplňuje.

Mgr. Michaela B. – Asistentka oddělení Vývoje a údržby nástrojů

Měla jsem možnost se díky firmě dostat k velmi zajímavým projektům, naučit se spoustu nových věcí. Práci mám velmi různorodou, není chvíle, kdy bych se nudila.

Ing. Andrea Č. – Specialistka oddělení Řízení kvality

Každodenně komunikuji s dalšími odděleními firmy, uvnitř našeho oddělení kvality pak, mimo jinou administrativu, podporuji projekty a činnosti z oblasti lidských zdrojů. Takto jsem neustále ve spojení s kolegy a daří se mi tím propojit řízení kvality a personalistiku, dvě zdánlivě vzdálené profese.

Pokračovat na volné pracovní pozice

Pokračovat

Volné pracovní pozice

Podívejte se na naše volné pracovní pozice. Nabídku jsme rozčlenili do dvou kategorií, aby pro vás bylo vyhledávání přehlednější.
Kliknutím si zvolíte, o kterou oblast máte zájem.

Kontaktujte nás

+420 552 306 411

Zavolejte nám, nebo napište zprávu, na emailové adresy níže.

Ing. Jan Krejčí

Specialista oddělení Lidských zdrojů

krejci.jan@swhitech.cz

Ing. Veronika Nechvátalová

Specialistka oddělení Lidských zdrojů

nechvatalova.veronika@swhitech.cz

Bc. Michaela Pavlíková

Specialistka oddělení Lidských zdrojů

pavlikova.michaela@swhitech.cz

Radmila Nováčková

Asistentka oddělení Lidských zdrojů

novackova.radmila@swhitech.cz

Ing. Anna Sikorová

Asistentka oddělení Lidských zdrojů

sikorova.anna@swhitech.cz

Bc. Kamila Chromková

Asistentka oddělení Lidských zdrojů

chromkova.kamila@swhitech.cz